Англійці виявили ген, що відповідає за геніальність

13 лютого 2014 4
Дослідники з Інституту психіатрії при лондонському університеті «Кінгс Коледж» визначили причину відмінностей в інтелектуальному потенціалі людей, а також виявили ген, що відповідає за обдарованість та геніальність.

Англійські вчені з Інституту психіатрії при лондонському університеті «Кінгс Коледж» провели дослідження та виявили у людини ген, що відповідає за геніальність.

Про це відкриття повідомляють іноземні ЗМІ.

За словами керівника наукової групи Сільвани Дезівьєр, фахівці ставили перед собою завдання знайти причину відмінностей в інтелектуальному потенціалі людей.

«Ми виявили, що відмінності в інтелектуальному потенціалі людей залежать від того, яким чином відбувається обмін інформацією між нейронами. Останнє визначається активністю гена NPTN», — розповіла науковець.

Також Сільвана Дезівьєр пояснила, що підвищена активність гена NPTN, який відповідає за щільність сірої речовини головного мозку, сприяє розвитку розумових здібностей та поліпшенню інтелектуальної діяльності людини.

На думку вчених, дослідження показує, що геніальність — це фактично здатність головного мозку до комунікації та обробки інформації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах