Шкільний театр

29 січня 2014 9
«Життя — це театр, а люди в нім — актори», — наголошував видатний британський драматург Вільям Шекспір. Саме театр дає змогу збагнути життя в усіх його проявах, пізнавати невичерпне багатство різних видів мистецтв.

Участь дітей у музично-театральній діяльності спроможна по-справжньому відкрити їхні серця та душі, стати шляхом до активної та творчої співпраці з учителем. Тому перше число журналу «Учитель музичного мистецтва» ми присвятили темі «Шкільний театр».

Зокрема, ви дізнаєтеся, як на базі звичайної кримської сільської школи діють потужні дитячі театр та кіностудія, які вже встигли заявити про себе на різноманітних конкурсах не лише в Україні, а й за її межами. Окрім того, пропонуємо за авторською віршованою казкою «Царівна-Жаба» влаштувати з учнями початкової й основної школи лялькову виставу, запропонувавши вихованцям у процесі підготовки власноруч виготовити ляльки, декорації, афішу.

Щоб уроки музичного мистецтва були не лише інформативними та пізнавальними, а й емоційно яскравими, — ексклюзивно в журналі «Учитель музичного мистецтва» ми відкриваємо для вас веселу рубрику «Музичний фейлетон», у якій ви завжди знайдете дотепні, жартівливі історії з життя музикантів. Тож увага, прем’єра — «Музичний сюрприз Йозефа Гайдна»!

Зробіть зиму по справжньому творчою, скориставшись на уроці музичного мистецтва нашої постійною рубрикою «Нототека». Зокрема, пісня «Баба Віхола» на однойменний вірш Ліни Костенко може стати яскравою візитівкою вашого шкільного хору.

Нагадуємо, що розпочато прийом заявок та відеопостановок на участь у конкурсі «Ми — рок-зіркова школа!», організованого редакцією журналу «Учитель музичного мистецтва». Детальну інформацію щодо реєстрації заявок та конкурсних робіт у режимі онлайн читайте на офіційному сайті конкурсу.

Насамкінець запрошуємо всіх учителів музичного мистецтва до співпраці — будьте активними і надсилайте нам свої творчі розробки! Ми раді познайомитися з кожним із вас!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах