Кембридж допоможе школярам поліпшити знання з іноземної мови

24 січня 2014 8
Міністерство освіти і науки України та екзаменаційний департамент Кембриджського університету підписали Меморандум про співпрацю. Цей проект надасть змогу школярам визначити рівень володіння іноземною мовою та поліпшити його.

Заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський підписав Меморандум про співпрацю Міністерства освіти і науки України (МОН) з екзаменаційним департаментом Кембриджського університету щодо тестування навчальних досягнень учнів 11-х класів з англійської мови.

Проект будуть реалізовувати впродовж двох років. У 2014 році у ньому братимуть участь учні міста Києва та Київської області, а вже в наступному планується розширення мережі шкіл по всіх регіонах України, повідомляє МОН.

Проведення тестування та його результати допоможуть школярам визначити свій рівень володіння іноземною мовою відповідно до загальноєвропейської шкали оцінювання. Для вчителів оцінювання допоможе з’ясувати, в яких сферах їхні учні потребують додаткової уваги.

Рівень тесту відповідатиме рівню B1 (для загальноосвітніх шкіл) та рівню В2 (для спеціалізованих шкіл) за загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти та складатиметься з 3-х частин, а саме з читання, аудіювання та письма.

Результати тесту будуть представлені в об’єднаних бланках з відсотковим показником успішності кожного учня. З огляду на те, що письмові роботи перевірятимуться екзаменаторами Cambridge English Language Assessment, учні отримають інформацію з коментарями екзаменаторів про те, як вони впоралися з текстом.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback


  • Ми в соцмережах