Відбувся брифінг «Новації в охороні здоров'я материнства та дитинства: успіхи та перспективи»

14 січня 2014 14
У Міністерстві охорони здоров’я України проведено брифінг, учасники якого відзначили досягнення 2013 року та обговорили актуальні питання розвитку сфери охорони здоров’я дітей.

14 січня 2014 року у Міністерстві охорони здоров’я України під головуванням Альони Терещенко, начальника управління материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України, відбувся брифінг «Новації в охороні здоров'я материнства та дитинства: успіхи та перспективи».

У заході взяли участь представники ЮНІСЕФ, ВООЗ, українсько-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини», благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

Спікерами брифінгу були:

Павло Замостян — заступник директора Фонду народонаселення ООН/UNFPA

Наталія Рябцева — керівник офісу з впровадження українсько-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини»

Галина Майструк — голова правління БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї»

Катерина Булавіна — медичний експерт, представництво Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF)

Від напряму «МЦФЕР: Освіта» участь у брифінгу взяла Юлія Баранова, головний редактор журналу «Медична сестра дошкільного закладу»

Під час брифінгу було приділено увагу актуальним питанням розвитку сфери охорони здоров’я матерів та дітей, обговорено основні результати роботи МОЗ у 2013 році в цьому напрямі.

Також учасники заходу відзначили позитивні зрушення 2013 року, серед яких:

  • зміни у підходах до встановлення інвалідності дітям. Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання встановлення лікарсько-консультативними комісіями інвалідності дітям» від 21 листопада 2013 р. № 917 за основу взято світовий досвід біосоціальної моделі інвалідності;
  • адаптація підходів у проведенні щорічних профілактичних оглядів дітей. Так, на кінець 2013 року щорічними профілактичними медоглядами дітей було охоплено 96,49% від загальної кількості школярів;
  • зміни у підходах до організації психіатричної допомоги дітям. У 2013 році було застосовано світовий підхід з розмежування допомоги дітям від допомоги дорослим.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах