МОН інформує про запуск інтернет-ресурсу «Яндекс. ЗНО»

10 січня 2014 8
Міністерство освіти і науки України інформує про запуск безоплатного інтернет-ресурсу для вчителів та учнів під назвою «Яндекс. ЗНО». У відомстві переконані, що цей проект допоможе майбутнім абітурієнтам добре підготуватися до тестування.

Заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський підписав лист «Про інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО» від 30.12.2013 № 1/9-907.

Цим документом Міністерство освіти і науки України інформує, що на порталі Яндекс запущено безоплатний інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО».

Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти та містить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, з яких проводилося ЗНО у 2010-2013 роках (українською та російською мовами).

Цей ресурс може використовуватися як один з елементів підготовки майбутніх абітурієнтів до тестування.

«Після засвоєння основного навчального матеріалу учні можуть за допомогою цього ресурсу перевірити свої можливості та орієнтовно визначити результат тестування: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання були допущені помилки, скільки балів було б набрано на реальному тестуванні», — йдеться у листі.

Цей документ розміщено в експертно-правовій системі «Експертус: Школа».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах