Розвиток проектної компетентності учнів

24 грудня 2013 14
Вийшов друком грудневий номер журналу «Заступник директора школи». У ньому зібрано корисні та цікаві матеріали, що висвітлюють різні аспекти використання методу проектів у роботі з учнями та педагогами.

Грудневий номер щомісячного журналу «Заступник директора школи» присвячено темі «Розвиток проектної компетентності учнів».

На шпальтах журналу висвітлено аспекти використання методу проектів у роботі і з учнями, і з педагогами, охарактеризовано реалізацію програми щодо розвитку проектної компетентності учнів у школі, зазначено переваги використання методу проектів. Також розглянуто етапи реалізації проектів «Витівки Місяця», «Народження громадянина».

Щоб запобігти різним проявам негативних явищ в учнівському середовищі, скористайтеся опублікованими порадами фахівців щодо профілактики правопорушень і злочинності учнів.

Також пропонуємо ознайомитися з результатами моніторингу патріотичної свідомості учнівської молоді. Цікавим досвідом виховання патріотичних та естетичних почуттів у числі журналу діляться колеги з різних куточків України. Вам стануть у пригоді публікації, в яких висвітлено досвід організації роботи секції хортингу, гуртка «Фітодизайн», клубу дідусів і бабусь.

Окрім того, у грудневому номері журналу подано переліки публікацій, зразків та форм документів, наведених у журналі «Заступник директора школи» у 2013 році.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах