Перший фотозвіт із Фестивалю дитячого театрального мистецтва

20 листопада 2013 12
Опубліковано перші світлини із Всеукраїнського Фестивалю театрального мистецтва, який стартував 1 листопада 2013 року. Пропонуємо переглянути їх та оцінити справжнє театральне мистецтво юних акторів.

Як відомо, 1 листопада 2013 року стартував Всеукраїнський Фестиваль дитячого театрального мистецтва. У ньому беруть участь вихованці дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності.

Театральне мистецтво є не лише близьким та зрозумілим для дошкільників, а й корисним для них. Воно допомагає вирішити практичні питання педагогіки та психології за допомогою гри.

Театр формує естетичний смак дошкільників, сприяє їхньому моральному вихованню та розвитку комунікативних якостей особистості. Крім того, театральне мистецтво дозволяє легко зняти напруження та створює позитивний емоційний настрій у дітей та дорослих.

Міністерство освіти і науки України опублікувало перший фоторепортаж із Всеукраїнського Фестивалю дитячого театрального мистецтва. Вашій увазі представлено дошкільні навчальні заклади № 350 та № 801 міста Києва. Пропонуємо переглянути світлини.

Про ефективність використання засобів театральної педагогіки на уроках іноземної мови у загальноосвітньому навчальному закладі читайте на сторінках листопадового числа журналу «Заступник директора школи».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах