У Франції побудували незвичайний дитсадок

12 листопада 2013 15
Французькі архітектори спроектували дитсадок із жирафою. Незвичайний дошкільний заклад відкрили у паризькому передмісті. Проста і зручна для маленьких відвідувачів будівля стала, за словами її творців, своєрідним втіленням бурхливої дитячої фантазії.

У паризькому передмісті Булонь-Бійанкур відкрили дитячий садок «Центр догляду за дітьми «Жирафа» (Giraffe Childcare Center), побудований за проектом французьких архітекторів Hondelatte Laporte Architectes.

На території дитячого садка «поселилася» не лише скульптура жирафи, як символу дошкільного закладу, а й білого ведмедя, повідомляють іноземні ЗМІ.

Незвичайний дитячий садок розрахований на 60 дітей дошкільного віку та 20 дітей молодшого віку для ясел.

Сама будівля спроектована максимально простою та зручною для маленьких відвідувачів. На кожному з трьох рівнів абсолютно білої будівлі організовано дитячі майданчики, зокрема й під відкритим небом.

«Головною нашою метою було прагнення урізноманітнити похмурий міський ландшафт паризького передмістя, оживити його. Для цього нам потрібно було, перш за все, пробудити в собі дитину та її бурхливу фантазію. У результаті ми отримали своєрідну метафору міських джунглів. До того ж, тепер у жодної людини не виникне питання щодо призначення цієї будівлі. Відразу зрозуміло, хто тут господар», — кажуть архітектори.

Уже зараз за цим архітектурним дивом закріпилася назва «дитсадок-жирафа».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах