Школяр з Дніпропетровська зібрав Запорізьку Січ із сірників

11 листопада 2013 18
Школяр Станіслав Буряк з Дніпропетровщини зібрав макет Запорізької Січі. Захопившись ідеєю, хлопець за півроку створив дивовижну модель з 2000 сірників.

Станіслав Буряк, 16-річний житель села Костянтинівка Дніпропетровської області, зібрав макет Запорізької Січі з 2000 сірників. Моделювати міні-будівлі він почав півроку тому, а закінчив основну роботу вже на літніх канікулах.

«Одного разу я побачив в інтернеті зображення невеликого будиночка із сірників і вирішив спробувати зробити подібний. З першого разу мені не все вдалося, але я захопився цією ідеєю та вирішив створити щось оригінальне, наприклад Запорізьку Січ із куренями. Мені залишилося доробити ще чотири курені та відгородити територію сірниковим парканом, тоді робота буде завершена», — розповідає хлопець.

Варто зауважити, що Станіслав Буряк у своїх роботах абсолютно не використовує клей. Його секрет — спеціальна технологія, відповідно до якої кожна стіна робиться окремо, а потім усі елементи скріплюються сірниками. Після цього конструкція покривається лаком для захисту від пошкоджень.

«Я зробив міні-макет не конкретних храмів, а сконструював те, що уявляв. Спочатку мені доводилося робити все із сірників із зеленою сіркою. Однак, як відомо, для святинь характерніший брунатний колір. У нашому селі таких сірників не знайти», — описує свою роботу хлопець і додає, що батьки підтримували його захоплення та допомагали йому відшуковувати рідкісні матеріали.

Під час роботи над макетом особливу увагу Станіслав приділив куполам, адже вони мали бути золотистого кольору. Для того, щоб реалізувати свій задум, хлопець обрав кульку для гри у пінг-понг. Пофарбувавши її в золотистий колір, він прикрасив нею міні-церкву.

Найближчим часом Станіслав планує створити пейзажну картину із сірників та середньовічний замок у готичному стилі.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах