МВС пропонує запровадити ідентифікаційні карти для дітей

6 листопада 2013 6
В Україні можуть запровадити ідентифікаційні карти для дітей. Згідно з проектом у карті буде вказано дані про дитину та виділено окрему стрічку з відбитками пальців школяра. У МВС запевняють — зарубіжний досвід довів ефективність цього проекту.

Міністерство внутрішніх справ України (МВС) пропонує батькам заводити на своїх дітей ідентифікаційну карту, в якій зберігатимуться основні дані та відбитки пальців дитини.

За словами начальника управління кримінальної міліції у справах дітей МВС Олексія Лазаренко, такі карти роздаватимуть на батьківських зборах у школах.

Батьки разом з дітьми будуть заповнювати їх і зберігати вдома.

Ідентифікаційна карта — це чотиристорінкова книжечка, де вказано анкетні дані, звички та захоплення дитини, дані про її здоров’я. Крім того, передбачена також стрічка для відбитків пальців школяра.

«Якщо раптом щось трапиться, батько прийде в міліцію з картою», — пояснює посадовець.

Пілотний проект з поширення ідентифікаційних карток уже запущено в Івано-Франківську. У наступному році заплановано поширення ідеї в інших регіонах України.

«Подібний досвід запроваджений у кількох державах, зокрема у США та Канаді. У цих країнах він вже довів свою ефективність», — підсумував начальник управління.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах