МОН та Гете-Інститут презентували спільний проект

30 жовтня 2013 4
Міністерство освіти і науки України та Гете-Інститут підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає спільні заходи для підтримки реформування української освіти та поліпшення якості викладання німецької мови.

У Міністерстві освіти і науки України відбулася презентація спільного з Гете-Інститутом проекту з фахової підготовки вчителів німецької мови. Сторони підписали Меморандум про співпрацю.

У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні доктор Крістоф Вайль, заступник директора та керівник мовного відділу Гете-Інституту доктор Петра Кьоппель-Майєр, учителі німецької мови, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, директори шкіл, представники засобів масової інформації, повідомляє МОН.

Меморандум про співпрацю підписано для підтримки процесів реформування української освіти, удосконалення системи післядипломної підготовки вчителів та поліпшення якості викладання німецької мови.

За словами керівника мовного відділу Гете-Інституту доктор Петра Кьоппель-Майєр, протягом цього тижня в обласних інститутах післядипломної освіти України буде проведено п’ятиденний методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови.

На семінарах експерти з Німеччини та України презентують нові методики, теми та матеріали викладання німецької мови.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах