Музеї Львова запрошують школярів провести канікули з користю

28 жовтня 2013 4
Музеї міста Лева підготували для школярів на час осінніх канікул спеціальну програму. Відвідавши заняття, діти ознайомляться з історією рукописної та друкованої книги, особливостями українського живопису та візьмуть участь у цікавих майстер-класах.

Сьогодні в більшості шкіл України розпочалися осінні канікули. Де можна провести цей тиждень цікаво та з користю? Музеї Львова пропонують власну програму активного відпочинку.

Співробітники Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького підготували для юних відвідувачів особливу програму, яку з сьогоднішнього дня впроваджують в життя в головному музеї та відділах — Художньо-меморіальному музеї Леопольда Левицького та Художньо-меморіальному музеї Івана Труша.

Тут школярі ознайомляться з історією рукописної та друкованої книги, мистецтвом графіки та портрету, символікою та історією ікон.

У «Майстерні Леопольда Левицького» діти робитимуть гравюру і вибійку, навчатимуться квілінгу та мистецтву холодного і гарячого батіку, а також послухають лекції з тематики творчості видатного майстра Леопольда Левицького.

Інтерактивний проект «Трушівська осінь» у Музеї Івана Труша запрошує всіх охочих протягом тижня відкривати для себе чарівний світ мистецтва одного з найвідоміших українських художників, в ігровій та зрозумілій формі ознайомляться з особливостями осінніх мотивів в його живописній творчості. В експозиції музею дітям запропонують екскурсію, тематичні заняття, інтерактивні ігри, вікторини, творчі завдання, пазли та розмальовки. Крім того, учасники матимуть можливість взяти участь у майстер-класах із виготовлення осінніх композицій.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах