МОН визначає критерії якості дошкільної освіти

25 жовтня 2013 14
У Міністерстві освіти і науки України обговорили проблему визначення критеріїв якості дошкільної освіти. У своїх доповідях посадовці наголосили на актуальності вирішення цього питання.

24 жовтня 2013 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося перше засідання з питань визначення критеріїв якості дошкільної освіти.

У засіданні взяли участь спеціалісти з питань дошкільної освіти, науковці, практики, повідомляє МОН.

Обговорюючи актуальні питання дошкілля, директор Інституту проблем виховання НАПН України Іван Бех наголосив на важливості визначення критеріїв якості у зв'язку з необхідністю пошуків єдиних підходів теоретиків та практиків в галузі дошкільної освіти.

Тамара Панасюк, начальник відділу дошкільної та початкової освіти МОН України наголосила на необхідності розроблення критеріїв, що будуть відповідати Базовому компоненту дошкільної освіти, чинним програмам, законодавчим та нормативним документів у галузі дошкільної освіти.

«Критерії якості дошкільної освіти мають враховувати конкретні показники, що відображають результати навчально-виховної діяльності дошкільного навчального закладу», — зазначила начальник відділу.

Перші напрацювання щодо критеріїв якості дошкільної освіти буде розміщено на сайті МОН для громадського обговорення вже у грудні 2013 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах