Експертиза цінності документів

24 жовтня 2013 48
Зустрічайте жовтневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом». На його сторінках наведено положення нормативних документів щодо діяльності експертної комісії ДНЗ, подано рекомендації щодо групування документів у справи та багато іншого.

Вийшов друком жовтневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом». Тема цього номера — експертиза цінності документів.

У журналі розглянуто зміни у Типовому положенні про атестацію педагогічних працівників, що набрали чинності у вересні. У статті «Атестація керівників дошкільних навчальних закладів» наведено порядок організації чергової та позачергової атестацій, вивчення професійної діяльності керівників навчальних закладів.

Також на сторінках цього номера журналу розглянуто окремі зміни у законодавстві щодо захисту персональних даних, які набирають чинності у новому році.

За сучасних умов важливо, щоб керівник дошкільного навчального закладу чітко бачив перспективи розвитку свого закладу та спрямовував педагогічний колектив на виконання стратегічних завдань. Тож вашій увазі пропонуємо досвід розроблення стратегії розвитку дошкільного навчального закладу.

Також із досвіду діяльності керівника дошкільного навчального закладу — застосування форми прес-конференції у роботі з педагогічними працівниками, що дає змогу цікаво та різнобічно виконувати різноманітні управлінські завдання.

Крім того, у жовтневому номері журналу надруковано відповіді на запитання щодо права завідувача одногрупового дошкільного навчального закладу на підвищену оплату праці за педагогічне звання «вихователь-методист»; щодо тривалості щорічної основної відпустки керівника гуртка; тривалості робочого часу методиста відділу освіти, який працює також у дошкільному навчальному закладі; встановлення кількості штатних одиниць посади сестри медичної старшої у навчально-виховному комплексі.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Практика управління дошкільним закладом».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах