Оголошено про початок конкурсу «2000 шкіл»

24 жовтня 2013 12
Розпочався конкурс «2000 шкіл», ініційований у рамках ІІ етапу національного проекту «Відкритий світ». Позмагатися за перемогу та сучасне навчальне обладнання зможуть учні 6-8 класів із 2000 шкіл України.

У рамках ІІ етапу національного проекту «Відкритий світ» оголошено про початок конкурсу «2000 шкіл». На переможців чекає сучасне навчальне обладнання, зокрема комп'ютери, цифрові лабораторії та мультимедійні комплекси.

Конкурс проводиться за ініціативою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України та Державного підприємства «Національний проект «Відкритий світ» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

У конкурсі можуть взяти участь учні 6-8 класів та школи, які мають підключення до інтернету. Оцінюватиметься рівень підготовки вчителів до роботи з обладнанням, а також кількість учнів у відповідних класах.

«За дорученням Президента України до кінця року понад 10% шкіл України отримають нове інтерактивне мультимедійне обладнання. Сьогодні ми оголошуємо конкурс, за результатами якого будуть відібрані 2000 шкіл, які стануть учасниками Національного проекту. Цей конкурс відображає одне з найважливіших завдань Національного проекту — рівний доступ до якісної освіти всіх учнів із різних куточків України. Тобто участь у ньому на рівних правах зможуть взяти, і міські, і сільські школи», — сказав Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

Прийняття заявок та відеороликів триватиме до 17 листопада 2013 року. Оголошення переможців – учасників конкурсу відбудеться 26 листопада 2013 року.

Передбачається, що до кінця 2015 року в рамках III етапу Національного проекту новітні технології будуть упроваджені в усі 17 тисяч шкіл України.

Читайте докладнішеПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах