Профорієнтаційна робота з учнями

21 жовтня 2013 46
Побачило світ жовтневе число щомісячного журналу «Заступник директора школи». На його сторінках ви знайдете практичні матеріали щодо організації профільного навчання, опис технології творчих уроків-майстерень та ознайомитесь із веб-квестами.

Жовтневе число журналу «Заступник директора школи» присвячено питанню організації профорієнтаційної роботи з учнями. Ця тема набуває усе важливішого значення в навчально-виховному процесі.

Спрямувати учнів випускних класів правильно обрати майбутню професію адміністрації шкіл і батькам допоможуть фахівці служб зайнятості. Вони поінформують учнів не лише про сучасні соціально-економічні умови, регіональний ринок праці, а й запропонують їм методики, завдяки яким можна реально оцінити власні здібності, щоб у майбутньому досягти вершин професійного успіху.

Усвідомлення власних здібностей, професійних уподобань також сприяє успішній адаптації учнів до профільного навчання. Заступнику директора школи стануть у пригоді практичні матеріали, які дадуть змогу ефективно організувати навчально-виховний процес у профільних класах, зокрема, скласти план роботи щодо адаптації учнів до профільного навчання, провести анкетування учнів, яке розкриє рівень їх адаптації, оформити довідку за підсумками класно-узагальнюючого контролю тощо.

Також у журналі розкрито особливості морального розвитку випускників на основі результатів дослідження, проведеного фахівцями Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, пропонуємо скористатися анкетою для учня «Стан морального розвитку» та рекомендаціями вчителям щодо морального розвитку учнів тощо.

Окрім цього, на сторінках числа висвітлено технологію творчих уроків-майстерень. Завдяки проведенню уроків-майстерень учитель зможе запалити іскру творчості в учнів, мотивувати їх до пізнавальної діяльності і постановки мети, що набуде особистісного значення.

Запропоновано також скористатися такою сучасною формою навчання, як веб-квест. Ви дізнаєтеся, як ліпше його розробити, на якому сайті розмістити, як провести веб-квест у ролях тощо.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Заступник директора школи».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах