Організовуємо проектну діяльність у школі

25 вересня 2013 4
Як підтримати й стимулювати пізнавальну активність учнів, підвищити компетентність педагогів, налагодити взаємодію з батьками учнів? Відповіді на ці запитання розміщено в новому випуску КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи».

Побачив світ новий випуск КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи», присвячений темі «Проектна діяльність». Розміщені на диску документи полегшать процес організації проектної діяльності в загальноосвітньому навчальному закладі.

Директору школи та його заступникам стануть у пригоді шаблони й розробки щодо підготовки та проведення засідань педагогічної ради, роль якої в організації проектної діяльності в загальноосвітньому навчальному закладі є надзвичайно важливою.

Для ознайомлення педагогів зі структурою проектної діяльності, її ознаками та етапами реалізації знадобляться подані на диску тексти консультацій, інформаційних повідомлень, тези лекцій, плани семінарів-практикумів тощо.

Запропоновано також приклади проектів з роздатковими матеріалами для педагогів та учнів, презентаціями, конспектами уроків, аудіо- та відеозаписами тощо, які є структурними елементами поданих на диску проектів.

Ознайомтеся з повним переліком розміщених на диску документів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах