Побачив світ свіжий номер журналу «Заступник директора школи»

20 вересня 2013 20
Вийшов друком вересневий номер журналу «Заступник директора школи». На його сторінках ви ознайомитеся з механізмами розвитку творчого потенціалу, методичними рекомендаціями для педагогів та іншими корисними матеріалами.

Зустрічайте свіжий номер фахового журналу, який присвячено темі «Робота з молодими спеціалістами»! На його сторінках читайте:

У статті «Методичні рекомендації щодо вивчення другої іноземної мови з 5-го класу» з’ясовано мету й завдання навчання іноземних мов. Розкрито особливості навчання другої іноземної мови та з’ясовано труднощі, що виникають у навчанні другої іноземної мови, і шляхи їх подолання.

«Розвиток творчого потенціалу педагогів» — у публікації визначено характеристики творчих здібностей педагога, розкрито, як формується педагогічна творчість у системі підвищення кваліфікації педагогів. У ній подано такі тести: «Самооцінка творчих характеристик особистості»; «Професійна компетентність педагога» (за Людмилою Хоружою).

«Соціальне проектування як засіб набуття учнями життєвого досвіду» — стаття описує формування в учнів життєво важливих навичок під час реалізації соціального проекту, як-от: комунікація; самоменеджмент; робота в команді. У ній подано: програму Школи молодіжного лідерства «Соціальний проект: від задуму до реалізації»; орієнтовну тематику соціальних проектів для учнівської молоді.

Крім того, у вересневому номері оголошено результати конкурсу «Упровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес», зокрема вказано переможців та дипломантів.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках фахового журналу «Заступник директора школи».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах