Найчарівніший із музеїв

20 вересня 2013 16
Як здійснити подорож у дитинство? Таку можливість усім охочим дарує Державний музей іграшки, у залах якого оживає історія розвитку народної та сучасної іграшок, а також експонуються виставки унікальних авторських робіт.

Кожен із дорослих, хоч раз у житті мріяв повернутися в дитинство. Яскравий та ласкавий час, насичений батьківською любов’ю і турботою, зі щоденним відкриттям нового і цікавого.

Така нездійсненна, на перший погляд, мрія легко стає реальністю в залах Державного музею іграшки.

Пам’ятаєте оповідання Віктора Драгунського «Друг детства»? Музей іграшки збирає і зберігає друзів дитинства. І щиро дарує кожному з нас, дуже і не дуже дорослим, зустріч зі СВОЇМ другом.

Байдужим музей іграшки не залишає нікого. Дорослі годинами простоюють біля вітрини, де експонується «їхня» іграшка. А дітям цікаво дізнаватися, якими іграшками гралися їхні поважні батьки, коли ще «носили коротенькі штанці».

Музей має лише три зали. У двох залах можна прослідкувати історію розвитку іграшки: народної та сучасної. Третій зал має змінну тематику: тут виставляють авторську іграшку; демонструють історію новорічних іграшок; презентують підприємства. Про одне таке підприємство Музей іграшки розповідає на своїй сторінці у Facebook. Отже, не зважаючи на доволі поважний вік деяких своїх експонатів (майже 150 років), Музей іграшки «йде в ногу з часом».

На базі Державного музею іграшки функціонує Міжвідомча художньо-технічна рада з іграшок та навчально-наочних ігрових посібників при Міністерстві освіти і науки України. Одним з її головних завдань є реалізація державної політики в галузі розроблення, виробництва та використання іграшок, навчально-наочних ігрових посібників, ігрового обладнання для дітей усіх вікових груп.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах