Зустрічайте свіжий номер журналу «Практика управління закладом освіти»!

20 вересня 2013 17
Побачив світ вересневий номер фахового журналу «Практика управління закладом освіти». Для вас підготовлено різні пам’ятки, рекомендації, приклади оформлення документів, що стосуються організації та проведення інвентаризації у навчальному закладі.

У вересневому номері щомісячного журналу «Практика управління закладом освіти» висвітлено тему «Проведення інвентаризації у навчальному закладі». Пропонуємо ознайомитися зі змістом.

У статті «Атестація керівних кадрів загальноосвітніх навчальних закладів» вказано, які зміни внесено до Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Зазначено мету атестації керівних кадрів, розглянуто порядок їхньої атестації та наведено рішення, що можуть ухвалювати атестаційні комісії.

«Діяльність груп продовженого дня у навчальному закладі» — у публікації зазначено основні завдання діяльності груп продовженого дня (ГПД) та роз’яснено організаційні питання створення таких груп. Подано пам’ятку щодо вимог безпеки до приміщень ГПД, рекомендації щодо безпечного проведення занять у ГПД. Наведено режим роботи ГПД учнів початкових класів; приклад бланка заяви про зарахування дитини до ГПД; циклограму внутрішньошкільного контролю роботи ГПД.

Крім того, у номері подано поради батькам першокласників. Зокрема, зазначено, що спричиняє стреси у дітей та як їм запобігати. Наведено орієнтовний режим дня першокласника та приклади розв’язання типових ситуацій, у яких може опинитися дитина.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах