Незабаром українці святкуватимуть День батька

13 вересня 2013 6
У світі існує безліч цікавих свят, завдяки яким люди згадують про найважливіше у своєму житті. Давайте відзначимо День батька та висловимо вдячність найріднішій людині!

В Україні 18 вересня 2009 року Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім'ї та відповідального батьківства оголосив третю неділю вересня всенародним Днем батька в Україні.

Це відбулося за ініціативою МГО «Міжнародний центр батьківства» від імені учасників Першого всеукраїнського громадського форуму. З 2014 року заплановано зробити це свято офіційним і всеукраїнським. Цього дня діти обов’язково відвідують батьків, яка б відстань не розділяла їх.

Уперше про таке свято заговорили в Сполучених Штатах Америки. У 1909 році під час церковної служби з приводу Дня матері одна жінка — Сонора Смарт — подумала про те, що після передчасної смерті її матері, п'ять дітей, які були в сім'ї, виховував сам батько.

Сонора дуже хотіла висловити своєму батькові подяку за те, що він зробив для неї. Вона цінувала всі його жертви заради дітей і вважала свого батька Вільяма Джексона Смарта зразком справжнього чоловіка. Саме тому Сонора Смарт звернулася до місцевої влади, запропонувавши заснувати нове свято — День батька. Її підтримала громадськість, і 5 червня, у день народження батька Сонори, було вирішено відзначити це свято вперше. Проте організація заходу затягнулася, тому перше святкування Дня батька відбулося 19 червня. Поступово це свято почали відзначати в інших країнах.

Нині День батька у світі святкують у третю неділю червня. Найбільшої популярності свято набуло у Великобританії, Нідерландах, Франції та Китаї. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах