Читайте вересневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу»!

4 вересня 2013 7
Побачив світ черговий номер щомісячного журналу «Медична сестра дошкільного закладу». На його сторінках розкрито тему «Організація дієтичного харчування в дошкільному навчальному закладі».

Вийшов друком вересневий номер (№ 9/2013) журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У вересневому номері фахового видання подано зручну для користування таблицю — орієнтовну циклограму діяльності медичної сестри на ІV квартал. Така циклограма допоможе медичній сестрі в потоці справ не оминути увагою вирішення нагальних питань.

«Організація дієтичного харчування дітей у дошкільному закладі» — у публікації розглянуто особливості призначення дієт та забезпечення дієтичного харчування дітей в дошкільному навчальному закладі. Описаний процес приготування їжі, способи термічної обробки продуктів харчування для дієтичних столів, рекомендованих дошкільникам, та наведені продукти і страви, що рекомендуються для різних дієт.

У статті «Вимоги до миття кухонного посуду в групових приміщеннях» йдеться про посуд і технологію його миття в буфетних груп дошкільного навчального закладу, а також подана пам’ятка для помічників вихователів щодо миття посуду в буфетних.

Окрім того, у вересневому випуску розміщена інструкція щодо правил миття кухонного посуду, інвентарю та обладнання в приміщеннях буфетних груп. Сторінку журналу з інструкцією можна скопіювати та розмістити в буфетних кожної з груп дитячого садка.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Медична сестра дошкільного закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах