Міністерство затвердило нову інструкцію з діловодства у школах

2 вересня 2013 19
Підписано наказ «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності», яким встановлено вимоги щодо здійснення документування у загальноосвітніх навчальних закладах країни.

Міністерство освіти і науки України затвердило нову типову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності.

Відповідний наказ «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у  загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності» від 28.08.2013 № 1239 підписав міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Інструкцією встановлено вимоги щодо документування управлінської інформації, організації роботи з документами та перелік типових документів, що створюються під час діяльності загальноосвітніх навчальних закладів із зазначенням строків зберігання.

Усі працівники загальноосвітніх навчальних закладів зобов’язані дотримуватися вимог і рекомендацій щодо порядку здійснення документування. Керівники шкіл несуть відповідальність за організацію діловодства, зміст, якість підготовки та оформлення документів.

Перевірки здійснюватиме Державна інспекція навчальних закладів України, центральні органи виконавчої влади та місцеві органи управління освітою.

Докладніше за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах