Питання прийому нещепленої дитини вирішує керівник навчального закладу, — МОЗ

29 серпня 2013 7
Під час брифінгу в Міністерстві охорони здоров’я, що відбувся 29 серпня 2013 року, було обговорено питання щеплення дітей та наголошено на тому, що рішення про прийом дітей, які не були щеплені, приймає директор навчального закладу.

Рішення про прийом нещепленої дитини до навчального закладу приймає керівник закладу, а не лікар.

Про це проінформувала начальник Управління материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Альона Терещенко під час брифінгу, що відбувся 29 серпня 2013 року, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

«Дуже багато батьків зараз запитують — чи може дитина відвідувати дошкільний чи шкільний заклад, якщо вона не була вакцинована? Поясню: заклади охорони здоров'я готують висновок щодо стану здоров’я дитини — здорова вона чи нездорова, щеплена дитина чи не щеплена. Рішення про прийом дітей, які не були щеплені або яким не проведено всього обсягу вакцинації, приймає керівник закладу освіти — директор садочку чи школи. Але аж ніяк не лікар», — зазначила начальник управління.                     

За її словами, для нещеплених дітей розробляють спеціальний графік щеплень та обов’язково рекомендують батькам у період епідеміологічної захворюваності на ГРВІ, грип чи інші інфекції, не приводити дітей, які не щеплені до закритого колективу, оскільки вони можуть бути загрозою для дітей, які вже щеплені.

«У нашій державі на сьогодні найнижчі показники інфекційних хвороб, серед країн, де застосовується вакцинація. Ми маємо дуже гарні результати поряд з недостатнім фінансуванням охоплення рівня вакцинації», - повідомила начальник управління.

Начальник управління зазначила, що вплив вакцинації на суспільно-економічні показники є незаперечними. Всесвітня організація охорони здоров’я довела, що вакцинація знижує рівень госпіталізації, спалахів захворювань, потреб у дорогому лікуванні, витрат на непрацездатність тощо.

Долучитися до обговорення питання щеплення дітей ви можете за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах