Відбулося підсумкове засідання колегії Міністерства освіти і науки України

27 серпня 2013 12
Напередодні нового навчального року члени та запрошені особи засідання колегії МОН розглянули актуальні питання галузі, підбили підсумки підготовки закладів освіти до нового навчального року та окреслили перспективні напрями подальшої роботи.

Сьогодні, 27 серпня 2013 року, в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка під головуванням міністра освіти і науки України Дмитра Табачника пройшло підсумкове засідання колегії Міністерства освіти і науки України.

Лейтмотивом підсумкового засідання колегії МОН стало питання — «Стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року та впровадження державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».

У своїй доповіді Дмитро Табачник поінформував, що за оперативною інформацією регіональних управлінь освіти і науки на сьогодні поточні ремонти навчальних закладів завершено на 100%, а капітальні — на 98%. Тож чотири мільйони учнів розпочнуть навчання в загальноосвітніх навчальних закладах вчасно, 2-го вересня 2013 року.

Міністр приділив увагу реформуванню початкової, базової та повної загальної середньої освіти, зупинившись детально на наріжних питаннях, що стосуються навчання в 1, 2, 5-х класах. Також важливо, за словами Дмитра Табачника, впроваджувати в освітній процес інноваційні методики і технології, як-от: електронні системи обміну досвідом, локальні освітні мережі, інформаційні методичні центри тощо.

Члени та запрошені підсумкового засідання колегії МОН мали змогу пересвідчитися у наявності якісної освітньої друкованої та електронної продукції на фаховій виставці, що передувала засіданню. Зокрема, представники Видавничого дому Міжнародного центру фінансово-економічного розвитку на чолі з керівником напряму «МЦФЕР:Освіта» Ларисою Ільченко презентували ексклюзивні експертно-правові системи «Expertus: Дошкільний заклад» та «Expertus: Школа».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах