Керівники київських дитячих садків продемонстрували таланти на виїзній конференції

23 серпня 2013 7
22 серпня 2013 року відбулася конференція керівників дошкільних навчальних закладів міста Києва. Кожен район столиці мав нагоду не тільки презентувати себе, а й створити власний музей-заповідник та провести майстер-класи.

У Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ в 1943 році» с. Нові Петрівці, що є однією з патріотичних скарбниць Київщини і всієї України, 22 серпня 2013 року відбулася конференція керівників дошкільних навчальних закладів міста Києва.

Тема заходу — «Стандарт столичної освіти як основа ефективного розвитку дошкільної освіти міста Києва» — стала благодатною платформою для висвітлення нагальних для дошкілля питань і практичного втілення методичних і творчих напрацювань.

Формат науково-практичного заходу потребував ретельної підготовки, оскільки кожен район столиці мав презентувати себе на урочистому відкритті конференції, створити на території музею-заповідника власне містечко, провести майстер-класи, оформити виставки страв дитячого харчування тощо. Учасники заходу впоралися з цими завданнями на славу: творчо, феєрично і по-освітянськи щиро.

До участі в конференції долучилися Віктор Корж — заступник голови Київської міської державної адміністрації, Олександр Яцунь — голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, представники Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київради (КМДА). Серед почесних гостей були і представники Видавничого дому Міжнародного центру фінансового і економічного розвитку, зокрема Яна Шевченко — редактор-експерт журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу», Юлія Баранова і Катерина Алєксєєнко — головний редактор та редактор-експерт журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

У вітальному слові Оксана Добровольська — директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської виконавчого органу Київради (КМДА), наголосила, що виїзна конференція дає змогу колегам, керівникам дошкільних навчальних закладів міста, поспілкуватися, обмінятися досвідом, сприяє підвищенню професіоналізму й розвитку творчих ініціатив.

Кожний район-учасник провів майстер-клас та представив свої новації в різних напрямах роботи з дітьми дошкільного віку, зокрема:

  • розвиток дітей через ігрову діяльність;
  • забезпечення фізичного розвитку;
  • робота над розвитком пізнавального інтересу дітей;
  • залучення до художньо-естетичної та трудової діяльності тощо.

Представники Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка провели тренінги «Садочок майбутнього», «Скринька почуттів» та «Креативне малювання».

Приємно вразила учасників і гостей заходу виставка страв дитячого харчування. Огляд-дегустація творчо оформлених страв довела, що навіть звичні страви, як-от каша манна, яблука печені, пиріжки з начинкою, можуть викликати захоплення тих, хто їх смакував.

Після конкурсів, майстер-класів і виставок учасники конференції отримали нагороди, почесні грамоти, подяки та призи.

Подяка від напряму «МЦФЕР:Освіта» за творчу організаторську роботу з розвитку національної системи освіти та пропаганду перспективного педагогічного досвіду в професійних періодичних виданнях була оголошена Оксані Добровольській — директору департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА).

Представники напряму «МЦФЕР:Освіта» відзначили педагогів Києва — дипломантів конкурсу «Методичний супровід розвитку дітей раннього віку» від журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу». З нагоди п’ятиріччя цього журналу було вручено подяки керівникам тих педагогічних колективів дошкілля столиці, які щедро діляться своїм досвідом на сторінках улюбленого фахового видання.

Фінальним акордом заходу став святковий гала-концерт під красномовною назвою «Дитячі пісні про головне».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах