П’ятикласники навчатимуться без оцінок?

22 серпня 2013 14
Цьогоріч учні п’ятих класів будуть навчатися, не отримуючи оцінок. Таку рекомендацію висловило Міністерство освіти і науки України з огляду на впровадження нових стандартів загальної середньої освіти.
Міністерство освіти і науки України (МОН) рекомендує не виставляти оцінок п’ятикласникам протягом першого семестру 2013/2014 навчального року.  
Заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський зазначив, що п’ятикласники розпочнуть навчання за новими стандартами загальної середньої освіти, тому потрібно полегшити процес їхньої адаптації до нових умов.
«Обов’язково в серпні відбувається навчання і збори класних керівників 5-х класів, де вони отримують відповідні рекомендації. Ми попросили ще до першого вересня провести збори батьків п’ятикласників», — зауважив посадовець.
За його словами, МОН забезпечило освітян усіма необхідними ресурсами та знаннями. 
«Школа до цього готова. Нові програми, підручники, вчителі пройшли перепідготовку. Ми максимально полегшили процес адаптації школярів — міністерство рекомендує школам, щоб протягом першого семестру їм не виставляли оцінок», — підсумував заступник міністра.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах