Незабаром побачить світ мальована історія України

21 серпня 2013 9
У вересні побачить світ «Мальована історія Незалежності України», на сторінках якої доступною мовою буде викладено історію державотворення України. Опис історичних подій супроводжуватиметься яскравими ілюстраціями, що дозволять зануритись у минуле нашої країни.

Відомі письменники Брати Капранови працюють над створенням «Мальованої історії Незалежності України». На 80 сторінках нової книги буде викладено історію державотворення, починаючи від Трипілля та закінчуючи 1991-м роком.

«Ми починали з такого самого уявлення про історію, що й усі: князі, гетьмани, колонія, радянська республіка і таке інше. Але за два роки роботи з історичними матеріалами раптом зрозуміли: з часів Русі не було жодного року, коли б в Україні не існувало тої чи іншої форми державності, а то й двох-трьох одночасно. І не було жодного десятиліття, коли б тут не точилася уперта і кривава боротьба із загарбниками. Українську незалежність оплачено кров’ю тисяч і тисяч людей — наших дідів, прадідів та прапрадідів», — розповідають автори.

Важливим аспектом, на якому акцентують увагу письменники, є спроба інтегрувати минуле Криму в українську історію. Сьогодні кримськотатарська дитина приходить до школи і чує, що кримські татари споконвіків були ворогами українського народу. Тому, на думку Братів Капранових,  необхідно писати про спільну історію різних народів, що проживали на теренах України.

«Ми навмисне не вдавалися до модних історичних теорій, як орійсько-арійської тощо. Ми оперуємо тільки і виключно фактами, які визнає сучасна наука. Сміливі гіпотези, неймовірні відкриття, загадки — це чудово і потрібно, але це не може бути предметом розгляду у книжці на 80 сторінок», — зауважують письменники.

Виклад історичних подій супроводжується мальованими сюжетами, портретами дійових осіб та мапою українських земель, яка дозволяє порівняти територію Київської Русі, Гетьманщини, УНР та сучасної України.

Мальована історія нашої країни з’явиться в продажу з 5 вересня 2013 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах