Вивчайте іноземну мову, співаючи — вчені

20 серпня 2013 9
Нове дослідження, опубліковане в журналі Memory and Cognition, виявило, що наспівування фраз із іноземної мови сприяє ліпшому запам’ятовуванню незнайомих слів.

Група дослідників під керівництвом лінгвіста Карен Лудке (Единбурзький університет) з'ясувала, що під час вивчення іноземних мов неабияку роль відіграє наспівування незнайомих фраз.

В експерименті взяли участь 60 осіб від 18 до 29 років.

З них було сформовано три групи, що вивчали англійські фрази та шукали угорські відповідники: перша група просто прослуховувала незнайомі слова, друга — їх наспівувала, а третя — слухала у ритмі, подібному до наспівування, повідомляють іноземні ЗМІ.

Результати дослідження виявили, що саме учасники другої групи ліпше засвоювали незнайомі фрази та швидше згадували їх.

Це дослідження стало першим експериментальним доказом того, що співи сприяють ліпшому засвоєнню та запам’ятовуванню іноземної мови.

Коментуючи його, професор Майкл Таут з Університету штату Колорадо зазначає, що це дуже цікавий експеримент, який показує важливість мелодії для ліпшого запам’ятовування незнайомих слів.

Однак вивчення мови включає в себе різні процеси, такі як навчання лексиці, структура речення, граматика та розмовна практика. Тому, на його думку, спів не обов'язково може допомогти з усіма компонентами і це дослідження більше стосується властивостей пам’яті, ніж когнітивного навчання.   Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах