Як вберегти здоров’я школяра? 5 способів запобігти хворобам

13 серпня 2013 6
Незабаром почнеться новий навчальний рік і діти підуть до школи. Саме зараз важливо звернути увагу на способи поліпшення стану здоров’я кожної дитини, щоб забезпечити її гарне самопочуття протягом усього навчального року.

Імунітет дитини після тривалих літніх канікул зміцнів. Однак з початком навчального року на кожного школяра чекають перевтома та новий розпорядок дня, які можуть негативно позначитися на дитячому організмі.

Тож, пропонуємо вашій увазі 5 порад для здорового шкільного року:

1.    Здоровий сон дітей молодшого шкільного віку має тривати близько 10-11 годин. За кілька тижнів до початку вересня для дітей корисно поступово переходити на новий розпорядок дня, а з початком навчального року регулярно після школи відпочивати протягом 40-60 хвилин.

2.    Варто перевірити стан здоров’я за допомогою обстеження у лікаря. Спостерігайте за поведінкою дитини. Якщо вона, наприклад, скаржиться на болі в голові, схиляє голову на бік та мружиться, це свідчить про можливі проблеми із зором.

3.    Подбайте про вчасні та корисні обіди, що мають включати здорову їжу, збагачену вітамінами та корисними речовинами.

4.    Одним з визначальних факторів здоров’я дитини є чистота рук, адже тисячі мікробів чекають на дитину в школі. Необхідно пояснити дитині, чому так важливо ретельно мити руки та поступово привчити її до цього.

5.    Забезпечте фізичні навантаження, які сприяють розвитку дитячого організму. Без сумніву, спортивні секції та різні способи загартування організму будуть корисними для школяра.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах