Читайте в серпневому числі журналу «Практичний психолог: Дитячий садок»

13 серпня 2013 20
Серпневе число висвітлює тему корекційної і розвивальної роботи. У журналі описано правила взаємодії з дітьми, особливості побудови розвивальної роботи з дітьми раннього віку та запобігання виникненню страху смерті в дошкільників.

Провідною темою серпневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» є корекційна і розвивальна робота. Пропонуємо ознайомитися зі змістом.

У статті «Розвивальна робота в групах дітей раннього віку» розглянуто своєрідність розвивальної роботи в групах дітей раннього розвитку. Окреслено шляхи сприяння особистісному зростанню дитини раннього віку. Охарактеризовано специфіку взаємодії практичного психолога з дитиною під час проведення дидактичних ігор.

Публікація «Тістопластика в розвивальній та корекційній роботі» розкриває основні завдання та функції тістопластики як напряму арт-терапії. У ній окреслено умови, необхідні для повноцінної реалізації методу, основний матеріал для ліплення фігурок, специфіку проведення занять з невеликими групами.

Особливості роботи методичного об’єднання практичних психологів — у статті «Організовуємо роботу фахового методичного об’єднання». Нині не існує єдиного положення про фахове методичне об’єднання, проте його затвердження для конкретного району (міста) дає змогу не лише регламентувати діяльність методичного об’єднання зсередини, а й перетворити його на дієву структуру освіти регіону. У статті окреслено основні обов’язки голови та членів фахового методичного об’єднання.

Про те, як допомогти дитині пережити горе йде мова в статті «Втрата близької людини: «неправильні» слова». У ситуації втрати близької для дитини людини постає першочергове запитання: як про це сказати і що вдіяти? Проте не менш важливим є розуміння того, чого не слід говорити та робити в хвилини горя, і як неправильні слова, сказані під час болючого емоційного переживання, можуть спровокувати невротичні стани та реакції дитини.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках серпневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».

Якщо вас цікавить питання корекційної і розвивальної роботи не лише в період дошкільного віку — перегляньте серпневе число журналу «Практичний психолог: Школа».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах