Творчість родом з дитинства

9 серпня 2013 47
Вийшов друком серпневий номер фахового журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу». На його сторінках ви дізнаєтеся про діагностування творчих здібностей у дошкільників, нетрадиційні техніки малювання та форми розвитку обдарованих дітей.

Побачив світ щомісячний журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу», присвячений виявленню та розвитку творчих здібностей у дошкільників.

Стаття «Творчість родом з дитинства» висвітлює пріоритетні напрями столичної освіти. Зокрема, у публікації йдеться про діяльність освітян Києва у напрямі вдосконалення технологічних і матеріально-технічних умов, спрямованих на розкриття й розвиток творчих здібностей дітей.

У публікації «Діагностика творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку» подано: серію діагностичних завдань для оцінювання рівня розвитку творчих здібностей старших дошкільників; приклад оформлення Картки оцінювання рівня розвитку творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку; приклад оформлення зведених даних оцінювання рівня розвитку творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку.

«Нетрадиційні техніки малювання — стимул до творчості» — у статті розглянуто різні нетрадиційні техніки, зображувальні матеріали та нетрадиційні інструменти, використання яких сприяє підвищенню інтересу дітей до малювання. Подано опис нетрадиційних технік малювання та орієнтовні теми робіт з використанням цих технік для різних вікових груп.

Також у журналі:

  • Створюємо домашній театр: консультація для батьків;
  • Свята й цікаві події жовтня;
  • Мюзикл у дитячому садку: плекаємо юних акторів

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках фахового журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах