Для вас у серпневому номері журналу «Практика управління закладом освіти»

6 серпня 2013 10
Напередодні нового навчального року керівник навчального закладу має розв’язати чимало питань, закріпити свої рішення у відповідних наказах, тож для вас — огляд нормативно-правових актів та рекомендації щодо оформлення наказів.

Побачив світ серпневий номер фахового журналу «Практика управління закладом освіти». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У публікації «Надання соціальної додаткової відпустки одинокій матері» вказано нормативні документи, якими регулюється питання надання соціальних додаткових відпусток одиноким матерям. Роз’яснено поняття «одинока мати». Зазначено, які документи необхідні для підтвердження статусу одинокої матері.

«Порядок відокремлення методичного кабінету від відділу освіти та його реєстрації як окремої юридичної особи» — визначено шляхи відокремлення методичного кабінету від відповідного органу управління освітою. Описано, як зареєструвати методичний кабінет як юридичну особу.

Стаття «Перераховуємо заробітну плату у зв’язку зі зміною розміру окладу працівника першого тарифного розряду» роз’яснює, як перерахувати заробітну плату працівникам навчального закладу у зв’язку зі зміною розміру окладу. Наведено приклади перерахунку заробітної плати працівника загальноосвітнього навчального закладу, викладача професійно-технічного навчального закладу, методиста інституту післядипломної педагогічної освіти, прибиральника службових приміщень.

Також для вас у серпневому номері:

  • моніторинг законодавства
  • відповіді на запитання щодо оформлення документації у разі нещасного випадку, який стався під час навчально-виховного процесу, в позанавчальний час тощо; встановлення доплати за несприятливі умови праці; обрахунку тривалості щорічних відпусток прибиральників службових приміщень.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Практика управління закладом освіти».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах