Бібліотеки замість літніх таборів: американський досвід

5 серпня 2013 14
Переважна більшість літніх таборів у США є короткотривалими і досить дорогими. Тому не кожна середньостатистична американська родина може відправити туди свою дитину. Доводиться шукати альтернативи.

У США на період літніх канікул молодь проводить час у громадських бібліотеках, які є абсолютно безкоштовними. Улітку бібліотеки пропонують своїм відвідувачам не лише книги та фільми, а й цікаві програми.

Більшість літніх таборів у США короткотривалі і досить дорогі. Тому американські родини звертаються до громадських бібліотек, де їхні діти можуть із користю провести час канікул.

Улітку до бібліотек приходить чимало відвідувачів. Тут батьки читають своїм дітям книжки, користуються комп’ютерами, а діти — граються іграшками для розвитку.

Крім того, розроблено спеціальні програми для підлітків. Одна з них дозволяє молоді розвинути творчу фантазію, збираючи чудернацькі фігури з конструктора Лего.

«Наше завдання спонукати дітей читати протягом літа аби підтримувати їх навички, щоб не знизився рівень їхнього читання. Згідно з дослідженнями, після літа чимало дітей відстають у читанні на два місяці, вони втрачають свої знання», — розповідає бібліотекарка Ненсі Шлей.

Такими літніми програмами освітяни прагнуть викликати зацікавлення молоді до бібліотек та виконати свою головну місію — поширити знання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах