Новітні технології для українських ДНЗ

25 липня 2013 10
Сьогодні, 25 липня 2013 року, освітяни обговорили питання електронної черги та написання електронного меню харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. До кінця року більшість областей України планують завершити роботу зі створення електронної черги в дитячих садках.

25 липня 2013 року під головуванням заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського було проведено Всеукраїнську нараду-семінар з питань електронної черги та написання електронного меню харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.

Учасниками семінару-наради стали фахівці дошкільної освіти, ІТ-фахівці з управлінь освіти м. Києва, Дніпропетровської, Житомирської, Київської та Чернівецької областей. Вони поділилися досвідом та обмінялися думками щодо питань упровадження електронної реєстрації дітей та електронного меню.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, єдина база даних, створення якої розпочалося у 2011 році, дозволить ефективніше контролювати кількість дітей, які перебувають у черзі до дитячого садка.

Пілотний проект зі створення електронної черги в ДНЗ уже запущено у Дніпропетровській області. Починаючи з грудня 2012 року, всі дошкільні навчальні заклади регіону були підключені до єдиного порталу «Електронний дитячий садок». Ще 17 областей України планують завершити цю роботу до кінця 2013 року.

«Нові технології, не питаючи дозволу, проникають у всі сфери нашого життя. Кому, як не освітянам вивчати і брати їх собі на допомогу, вчити дітей і вчитись самим», — підсумував заступник міністра. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах