В ОАЕ ініціювали акцію, що допоможе дітям

25 липня 2013 16
У священний місяць Рамадан в ОАЕ стартувала доброчинна акція «Вдягнемо мільйон нужденних дітей у світі». На зібрані кошти організатори зможуть купити одяг для дітей з різних країн світу. Місцеві жителі та бізнесмени взяли активну участь у цій кампанії.

В ОАЕ триває доброчинна кампанія під назвою «Вдягнемо мільйон нужденних дітей у світі». Метою акції є збір коштів на одяг для бідних дітей з країн, що потребують гуманітарної допомоги через природні лиха, війни та кризи.

Тільки впродовж минулого тижня акція зібрала понад 28 млн. дирхамів, що становить майже 7,7 млн. доларів. На зібрані кошти вже можна вдягнути 700 тис. дітей.

«Еміратська ініціатива «Вдягнемо мільйон нужденних дітей у світі» вже зібрала пожертв на суму 28,1 млн. дирхамів, чого достатньо, щоб вдягнути 702 611 бідних дітей по всьому світу», — повідомляють іноземні ЗМІ.

Акція стартувала на початку священного місяця Рамадан, у період щедрості та добрих справ. Її ініціатором став віце-президент і прем’єр-міністр ОАЕ, правитель Дубая шейх Мохаммед бін Рашид Аль Мактум.

За словами шейха, ОАЕ, починаючи від самого заснування країни, завжди щедро допомагають тим, хто цього потребує. На його думку, дух доброчинності є відмінною рисою громадян ОАЕ.

Подальшим розподіленням коштів займатиметься дубайське відділення Червоного півмісяця в ОАЕ. 32 країни, діти яких отримають допомогу, відбиралися за результатами доповідей про гуманітарну ситуацію у світі.

Акція триватиме до 28 липня 2013 року. Придбаний одяг діти отримають до свята Ід аль Фітр, що символізує кінець місяця Рамадан та асоціюється з подарунками.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах