Трирічна дівчинка випередила президента США

24 липня 2013 10
Трирічна дівчинка зі штату Теннессі вразила спеціалістів рівнем коефіцієнту свого інтелекту. Її IQ виявився вищим, ніж у президента США Барака Обами та прем’єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона.

Трирічна жителька штату Теннессі на ім’я Селена Янік має надзвичайно високий рівень інтелекту. Її IQ виявився вищим, ніж у президента США Барака Обами та прем’єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона.

За словами батьків дівчинки, вони відразу зрозуміли, що у них народилася незвичайна дитина.

З часом Селена все більше дивувала своїх батьків: дівчинка почала демонструвати здібності до математики та читання.

«Зовсім маленькою, дочка вказувала на літеру та питала в мене, як її вимовляти. Потім вона ставила таке ж питання, показуючи на інші літери. Вона подумки складала їх та вимовляла вголос ціле слово. Так Селена почала читати», — згадує мати дівчинки.

Однак коли дівчинка почала самостійно рахувати, батьки вирішили звернутися до спеціалістів, щоб визначити рівень її інтелекту. Після проведення спеціальних тестів було виявлено, що IQ Селени дорівнює 135 балів.

Унікальна дитина звернула на себе увагу представників організації «Менса» (Mensa), яка об’єднує людей з високим коефіцієнтом інтелекту. Вони запропонували Селені стати членом їхнього клубу.

Однак Селена — не наймолодша учасниця організації «Менса». Так, ще раніше до клубу приєдналися дворічна Еліз Тан Робертс, яка знає назви 35 столиць світу, та її одноліток Адам Кірбі, який уже читає книги та знає таблицю множення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах