Кембридж оголошує конкурс для вчителів

18 липня 2013 31
Екзаменаційний департамент Кембриджського університету оголошує про початок конкурсу серед учителів англійської мови. Переможці отримають можливість безкоштовно відвідати 48-у щорічну конференцію у місті Харогейт (Велика Британія).

Cambridge English Language Assessment (Екзаменаційний департамент Кембриджського університету) оголошує конкурс для викладачів або науковців, які залучені у сфері викладання англійської мови чи оцінювання рівня мовної компетенції.

Екзаменаційний департамент профінансує поїздку шістьох переможців на 48-у щорічну конференцію, що відбудеться у місті Харогейт (Велика Британія).

Конференція відбудеться у квітні 2014 року за сприяння Міжнародної асоціації викладачів англійської мови в якості іноземної (International Association of Teachers of English as a Foreign Language (IATEFL)). Цьогоріч Cambridge English охоплює дві категорії: Teacher Training Scholarship та Cambridge English Teacher Scholarship.

Переможці отримають не лише можливість безкоштовно відвідати конференцію IATEFL, а й річне членство в асоціації викладачів та безкоштовну підписку до ресурсів професійного розвитку вчителів Cambridge English Teacher, Сambridge English Language Assessment та Cambridge University Press.

Фінальна дата подачі заявок — 22 серпня 2013 року.

Учасники також можуть взяти участь у конкурсі на здобуття чотирьох інших стипендій, що представлені на честь вшанування пам’яті видатних учених у сфері методики викладання англійської мови, а саме доктора Пітера Харгрівса, Біла Шепарда, доктора Джона Тріма та Моргана Террі.

Докладніше за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах