Сила волі — запорука щастя

5 липня 2013 4
Дослідження, опубліковане в «Журналі психології особистості та соціальної психології» (Journal of Personality and Social Psychology), доводить: люди, що володіють силою волі, почуваються щасливішими.

Нове дослідження, опубліковане на сторінках «Журналу психології особистості та соціальної психології» (Journal of Personality and Social Psychology), доводить, що люди з розвиненою силою волі переживають більше позитивних емоцій та почуваються більш задоволеними життям.

Як повідомляють іноземні ЗМІ, у рамках експерименту, проведеного групою німецьких та американських вчених під головуванням Вільгельма Хофмана (Чиказький університет), було опитано 400 осіб.

Дослідників цікавило, насамперед, наскільки люди стримують себе у повсякденному житті та чи задоволені вони. Результати дослідження виявили, що люди, які частіше піддавалися імпульсам, відчували більше негативних почуттів, ніж ті, хто володів мистецтвом самоконтролю.

Групі людей було запропоновано відзначати у своєму смартфоні бажання, що з’являються у них протягом дня. Учасники експерименту мали вказувати, наскільки часто вони намагалися протистояти «проблемним спокусам».

Проведені дослідження підтвердили, що «люди, що відмовляють собі у задоволенні спонтанних бажань, відчувають себе набагато краще і набагато більше задоволені своїм життям».

Керівник дослідження Вільгельм Хофманн зауважує, що шляхом виконання певних вправ силу волі можна натренувати. Хофманна підтримує його колега Рой Баумайстер, який стверджує, що «сила волі дуже схожа на м'язи, які стають сильнішими завдяки тренуванням».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах