Розроблено програму, що допоможе підготуватися до виступу

4 липня 2013 4
Американські вчені розробили програму, що допомагає готуватися до публічного виступу. Програма відтворює усі рухи та інтонацію голосу, що дозволяє покращити навички спілкування.

Учені з Массачусетського технологічного інституту розробили програму для тренування навичок спілкування та підготовки до публічного виступу.

Програма виводить на екран тривимірний анімований персонаж, який «спілкується» з користувачем та ставить запитання. У розробці використовується комп’ютерний зір та розпізнавання мови, щоб підтримувати візуальний контакт із людиною.

Програма записує розмову та обробляє дані про жести, зміни виразу обличчя, тембр голосу та використання слів-паразитів. Це дозволяє побачити і почути себе зі сторони та підготуватися до відповідального моменту.

Програму, яка отримала назву MACH (My Automated Conversation coacH), було тестовано на 90 студентах Массачусетського технологічного інституту. Вони, поділені на три групи, пройшли дві співбесіди з інтервалом у тиждень.

Перша група у проміжку між двома співбесідами передивлялася відео-уроки, присвячені техніці проходження співбесіди. Друга група проглядала звичайний запис своєї співбесіди. Третя — вивчала не лише свій відеозапис, а й усю аналітику, зібрану програмою MACH.

Через тиждень третя група показала найкращі результати.

Головний розробник програми Ехсан Хоук зазначає, що розробка, над якою він працював два роки, є частиною його докторської дисертації. Він планує зробити програму доступною для всіх у вигляді веб-додатку.

Дослідник сподівається, що його розробка допоможе не лише у засвоєнні навичок публічного виступу, а й у лікуванні людей, які страждають фобіями, аутизмом та синдромом Аспергера.

Відео за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах