Дітей ознайомлять із симфонічним оркестром у сучасному форматі

3 липня 2013 4
Музиканти симфонічного оркестру Королівського Північного коледжу музики (Велика Британія) записали спеціальне виконання одного з найвідоміших музичних творів видатного композитора Бенджаміна Бріттена «Путівник по оркестру для юних слухачів».

Із нагоди святкування 100-річчя від дня народження видатного британського композитора, диригента та піаніста Бенджаміна Бріттена (1913-1976) музиканти симфонічного оркестру Королівського Північного коледжу музики (Велика Британія) записали унікальне виконання одного з найвідоміших творів композитора «Путівник по оркестру для юних слухачів».

Виконання буде покладене у спеціальну музичну програму для завантаження, яка надасть змогу дітям весело і сучасно дізнаватися про оркестр та його інструменти. Окрім музичного додатка, програма також міститиме ігри, музичні вікторини, інтерактивні завдання.

Із вересня 2013 року унікальна програма для дітей буде доступна для безкоштовного завантаження  на сайті http://www.britten100.org/home.

Зазначимо, що «Путівник по оркестру для юних слухачів» Бенджаміна Бріттена є одним із трьох широко використовуваних творів для ознайомлення дітей з інструментами симфонічного оркестру поряд із «Карнавалом тварин» Каміля Сен-Санса і симфонічною казкою «Петрик і Вовк» Сергія Прокоф'єва.

Детальніше за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах