Від чого залежить словниковий запас?

26 червня 2013 22
Американські вчені з університету Чикаго (США) з’ясували, що діти краще запам’ятовують слова, якщо батьки активно жестикулюють під час спілкування.

Учені з університету Чикаго (США) стверджують, що словниковий запас, який формується з перших років життя, пов'язаний із жестикуляцією батьків.

Як повідомляють іноземні ЗМІ, дослідники вважають, що цей фактор впливає на рівень освоєння дошкільниками рідної мови. Учені виявили, що 25% відмінностей у словниковому запасі дітей визначається активною жестикуляцією та емоціями.

«Малозабезпечені батьки могли так само добре викладати перші ази мови, як і люди з високим соціальним статусом і статком», — зазначає провідний автор дослідження Еріка Картмілл.

Натомість такі фактори як достаток, культурний фон, освіта та інші соціально-економічні чинники мають менший вплив на розвиток дітей.

Дослідники наголошують, що батькам та вихователям у дитячих садках варто враховувати цей факт під час спілкування з дошкільниками.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах