Підбито підсумки Всеукраїнської акції «Нові стандарти — нова школа»

26 червня 2013 9
25 червня 2013 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки Бориса Жебровського відбулася нарада, на якій підсумовано результати Всеукраїнської акції «Нові стандарти — нова школа». Фахівцями визначено рівень підготовки шкіл до впровадження Державних стандартів освіти.

25 червня 2013 року у Міністерстві освіти і науки відбулася нарада, присвячена підсумках Всеукраїнської акції «Нові стандарти — нова школа».

Фахівці департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, які брали участь в акції та у роботі регіональних підсумкових нарад, представили значний аналітичний матеріал, повідомляє МОН.

За словами учасників наради, школи в цілому готові до впровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах.

Представники Міністерства ознайомилися з рівнем підготовки закладів освіти до нового навчального року, зокрема з рівнем проведення медичних оглядів учнів, впровадження здоров’язбережувальних технологій, організації харчування та забезпечення підручниками.

У МОН зауважують, що сьогодні необхідно вдосконалювати форми навчання викладачів і керівників органів управління та шкіл. У найближчому майбутньому планується розробити механізм зворотного зв’язку з навчальними закладами країни.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах