Учні Лос-Анджелесу замінять підручники на планшети

21 червня 2013 13
Освітня рада Лос-Анджелесу вирішила замінити традиційні шкільні підручники новітніми технологіями. Вона вже затвердила закупівлю планшетників iPad для міських шкіл на 30 мільйонів доларів.

У Лос-Анджелесі вирішили замінити підручники на планшети. Освітня рада міста затвердила рішення про закупівлю 45 тис. планшетників iPad  для міських шкіл.

Освітнє програмне забезпечення та планшетники коштуватимуть для міського шкільного округу 30 мільйонів доларів. Проект буде реалізовано протягом декількох років.

Контракт підписано з компанією Apple, яка, на думку освітньої ради, поєднує помірну ціну та високу якість своєї продукції. Крім того, за результатами тестування, що проводилося серед учителів та учнів, саме iPad отримав найвищі оцінки серед конкуруючих продуктів.

За кожний пристрій компанія отримає по 678 доларів, хоча планшети в базовій конфігурації коштують 500 доларів. Різниця в ціні пояснюється тим, що для школярів буде завантажено освітнє програмне забезпечення.

Відповідно до контракту, компанія зобов’язується безкоштовно замінити до 5% пристроїв у разі несправності.

Зазначимо, що Лос-Анджелес є другим містом США за кількістю учнів. На сьогодні у школах використовується близько 10 млн iPad. Коли проект із упровадження планшетів у навчальний процес буде реалізовано, місто стане найбільшим шкільним округом країни за кількістю електронних підручників. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах