Побачив світ червневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом»

20 червня 2013 30
Зустрічайте свіжий номер щомісячного журналу «Практика управління дошкільним закладом», на сторінках якого ви ознайомитеся з діяльністю педагогічної ради ДНЗ та матеріалами, що стануть у пригоді.

Свіжий номер щомісячного журналу (№ 6/2013) «Практика управління дошкільним закладом» присвячено діяльності педагогічної ради дошкільного навчального закладу. Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У статті «Особливості проведення засідань педагогічної ради» перераховано завдання і повноваження педагогічної ради з метою підвищення ефективності її роботи. Розглянуто організаційні моменти підготовки до засідання педагогічної ради, діяльність голови педагогічної ради під час засідання, обов’язки учасників засідання.

Стаття «Засідання педагогічної ради у формі ділової гри» пропонує читачам ознайомитися з практичними порадами щодо організації засідання педагогічної ради на тему «Формування емоційно-значимої поведінки у довкіллі» у формі ділової гри. Наведено етапи підготовки та проведення засідання педагогічної ради у формі ділової гри. Запропоновано структуру ділової гри під час засідання педагогічної ради, зокрема порядок і правила проведення.

У номері здійснено огляд нормативно-правових документів щодо діяльності педагогічної ради, розглянуто основні функції педагогічної ради, види її засідань. Вашій увазі пропонується пам’ятка щодо інтерактивних методів роботи з учасниками засідання педагогічної ради.

Також ви дізнаєтеся, як підготуватися до засідання, правильно запросити до участі в ньому представників батьківського комітету, піклувальної ради, різних організацій, успішно провести засідання, прийняти конструктивні рішення та проконтролювати їх виконання.

Крім того, у цьому номері журналу подано приклади оформлення документів, що стосуються діяльності педагогічної ради.

Усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Практика управління дошкільним закладом».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах