Підписано угоду щодо впровадження освітніх електронних систем у навчальний процес

17 червня 2013 14
Між Україною та представництвом Intel в Україні, Білорусі та Молдові підписано угоду, що передбачає впровадження сучасних освітніх електронних систем у навчальний процес.

Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул та Голова представництва корпорації Intel в Україні, Білорусі та Молдові Криштоф Йонак підписали угоду. Країні буде надано підтримку у впровадженні сучасних освітніх електронних систем у навчальний процес.

Уряд співпрацюватиме з корпорацією для створення моделі електронного навчання в умовах «Один учень— один комп’ютер» у рамках Національного проекту «Відкрий світ», повідомляє Міністерство освіти і науки.

Корпорація надаватиме підтримку в підготовці вчителів до впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій у навчальний процес, сприятиме проведенню тренінгів та якісному оцінюванню навчальних курсів.

«Мета проекту — зробити комунікаційні технології доступними для отримання молоддю знань», — зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що перший етап Національного проекту «Відкрий світ» реалізується у 54 навчальних закладах України. Він передбачає забезпечення шкіл мультимедійними комплексами (інтерактивними дошками та проекторами), вчителів комп'ютерами, учнів — планшетами та нетбуками.

Наступний етап передбачає впровадження сучасних технологій у 2 тис. шкіл країни.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах