Своєчасність виплат відпускних перевірять до 15 червня

12 червня 2013 11
Міністерство соціальної політики ініціює перевірку своєчасних виплат відпускних і матеріальної допомоги на оздоровлення педагогам загальноосвітніх навчальних закладів.

Міністерство соціальної політики доручило Державній інспекції з питань праці до 15 червня перевірити своєчасність виплати відпускних учителям загальноосвітніх шкіл.

Це зумовлено тим, що у минулі роки траплялися випадки, коли виплати з місцевих бюджетів здійснювалися протягом відпустки, а не за три дні до її початку.

Така ситуація викликала соціальне напруження серед учителів.

За ініціативою Мінсоцполітики Прем'єр-міністр доручив регіональним керівникам вжити відповідних заходів для забезпечення своєчасної виплати відпускних педагогічним працівникам.

Нагадаємо, що відпускна кампанія у вчителів розпочалася наприкінці травня. Відпустки надаються строком до 56 календарних днів.

Як повідомляють  місцеві органи виконавчої влади, з 25 травня по 1 червня відпустки оформили більше 90 тисяч педагогів. Починаючи з 6 та 10 червня, у відпустки вирушило більше 400 тисяч педагогів загальноосвітніх навчальних закладів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах