Як уберегти здоров’я дитини у таборі?

10 червня 2013 11
Літні канікули — час для оздоровлення дітей. Однак навіть у таборі відпочинку на дітей можуть чекати хвороби. Які це захворювання та як їх уникнути?

Традиційно у літній оздоровчий період діти їдуть до таборів. Які хвороби чекають на дитину під час відпочинку? Як їх уникнути та що вдіяти?

Найбільш поширеними хворобами у літній період є кишкові інфекції, простудні та вірусні захворювання, алергія, травми. Батьки мають акцентувати увагу дітей на необхідності дотримання особистої гігієни, догляду за чистотою рук.

Навіть якщо дитина не страждає від алергії, не забувайте, що нова вода, їжа або клімат можуть спровокувати алергічну реакцію. Однак особисту аптечку дитині давати не слід, адже у будь-якому літньому таборі є медпрацівник, який слідкує за здоров’ям дітей та має необхідні препарати.

Дитина повинна мати з собою засоби особистої гігієни, захисні засоби від укусів комах та сонцезахисні засоби.

Достатньо поширеним явищем дитячих таборів є педикульоз. Після повернення з відпочинку протягом тижня необхідно регулярно перевіряти голову дитини. У разі виявлення проблем необхідно звернутися до лікаря та купити в аптеці відповідні засоби.

Про особливості оздоровлення дітей улітку читайте також на сторінках свіжого номеру фахового журналу «Медична сестра дошкільного закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах