Вийшов друком свіжий номер журналу «Музичний керівник»

7 червня 2013 28
Червневий випуск щомісячного спеціалізованого журналу «Музичний керівник» присвячено розробкам сценаріїв свят осінньо-зимового періоду. На шпальтах видання ви дізнаєтеся як організувати незабутнє свято для дошкільників та молодших школярів.

«Найкращі сценарії свят» — тема червневого випуску спеціалізованого журналу для музичних керівників. Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

Стаття «Гарбузова родина» містить сценарій осіннього свята для дітей дошкільного віку (осінній ярмарок). Адже з давніх-давен у народі відзначали прихід золотої осені та свято врожаю. Своєрідним продовженням цих свят є веселі ярмарки, на яких представлені щедрий урожай, роботи народних майстрів, традиційна українська кухня тощо. А ще на осінньому ярмарку завжди лунає музика: дорослі й діти у національному вбранні співають пісні, водять хороводи, влаштовують веселі ігри та забави.

«Лісові новорічні пригоди» — сценарій свята Нового року для дітей молодшого та середнього дошкільного віку. До статті додано авторські пісні: «Заметіль-Завірюха», «Ми кругленькі, ми біленькі», «Ми — зелененькі ялинки», «З Новим роком!», «Ой ялинко зелененька».

Радіо — важлива складова сучасного життя, адже на радіо можна почути актуальні новини, цікаву інформацію, прогноз погоди, а головне — улюблену музику! І, звичайно, не можна пропустити таку важливу подію в радіоефірі, як пісенний фестиваль, а ліпше — безпосередньо взяти у ньому участь творча майстерня. У статті «У пісні крила виростають» подано сценарій свята пісні для дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку. 

Окрім того, червневий номер містить вкладку-схему викройки дитячих костюмів для Каченятка, Курчатка, Кукурудзи та Бурячка.

Усе це та багато іншої важливої, актуальної та цікавої інформації дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Музичний керівник».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах