Кожній дитині — рівні можливості!

7 червня 2013 2
ЮНІСЕФ та Укрпошта об’єдналися у спільній місії, що покликана звернути увагу суспільства на проблему всебічного розвитку дітей з обмеженими можливостями. Вони презентували нову поштову марку, присвячену проблемі розвитку дітей з інвалідністю.

Для того, щоб привернути увагу суспільства до потреб дітей з обмеженими можливостями ЮНІСЕФ та Укрпошта презентували нову поштову марку.

На ній зображені малюнки, створені дітьми з особливими потребами.

Презентація нової марки відбулася в Головпоштамті Укрпошти за участі більше 500 дітей. На урочистостях були присутні і високопосадовці, зокрема Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, голова ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо, генеральний директор Укрпошти Оксана Плотнікова та голова Національної асамблеї інвалідів та голова Комітету Верховної ради Україні Валерій Сушкевич.

Цьогоріч ЮНІСЕФ і Укрпошта об’єднали зусилля задля поширення інформації про права дітей та привернення уваги до обдарованих дітей з інвалідністю.

«Коли ви думаєте не про дитину, а про її інвалідність, це неправильно стосовно такої дитини. Це відбирає у суспільства все те, що ця дитина може йому дати! Втрати цих дітей — це втрати суспільства; їх виграш — це виграш всього суспільства!», — зазначила голова ЮНІСЕФ в Україні.

Нагадаємо, що в Україні живе понад 8 мільйонів дітей, з яких 165 тисяч — з інвалідністю. Україна ратифікувала Конвенцію про права дитини та Конвенцію про прав інвалідів, які регулюють права дитини та відображають світові тенденції всебічного захисту цих прав.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах